Komerčné články Móda a krása Praktické tipy

Tričkový raj – to sú darčeky na jednom mieste

Valentínske, narodeninové, meninové, či len tak, z lásky i kamarátstva. Darčeky vymýšľame neustále. Často preto skĺzneme k zbytočnostiam, či to prestrelíme pokiaľ ide o vkus. S tričkom sa spliesť nejde. Nosíme ho všetci a na Trickovy.sk nájdete vždy nové nápady, vďaka ktorým problém s darčekom vyriešite – rýchlo a originálne.

Valentínske darčeky, po ktorých sa nepriberá

Sladkosti, voňavky, kvetiny – to všetko už je ohrané. Naviac, kto dnes nie je za burana, keď dáme ponúkne kalorické sladkosti či „mŕtve“ kvetiny? Skúste to inak. S darčekom z Trickovy.sk. Pre dámy aj pre pánov tu nájdete nielen „tričkové“ darčeky, ale aj super nápady na potlačené vankúšiky. Či už s vyznaním, alebo tie, ktoré vám v spoločnej domácnosti pomôžu navzájom intímne komunikovať: „Dnes ÁNO“ / „Dnes NIE“.

Kvalitné tričká aj mikiny

Trickovy.cz oblieka Slovensko do kvalitných tričiek aj mikín. Dámske aj pánske strihy perfektne sedia. Používajú sa výhradne kvalitné materiály a nesklame vás ani samotná potlač. Oboje vydrží dlhé roky. K tomu sú potlače veľmi nápadité a vtipné. Máte však možnosť prísť aj s vlastným nápadom. Ten pre vás vo firme zrealizujú už od jedného kusu.

Darčeky pre páry

Veľmi obľúbenými sú darčeky, ktorými súčasne obdarujete seba aj partnera. Tzv. párové darčeky majú podobu tričiek s podobnými textami, ktoré sú však uspôsobené podľa pohlavia. Sortiment ale doplňuje aj bytový textil – už zmienené vankúšiky.

Obľúbené motívy na tričká

Trickovy.sk vás oblečie do tričiek s obľúbenými motívmi. Králi a princezné, práca, psi a mačky, narodeniny, hobby, pre páry, láska, pre páry, pre rodinu, samozrejme motívy pre ženy a mužov – to je veľmi stručný prehľad toho, po čom môžete siahnuť, keď chcete cool tričko pre seba, alebo hľadáte vtipný a súčasne vkusný darček. Prípadne vsaďte na vlastnú potlač – na zásteru, detské body, hrnček, tašku, vankúš, mikinu či na tričko. A keď nemáte odvahu, či čas vybrať vlastný darček? V tom prípade venujte darčeková pokaz.

Leave a Comment