Móda a krása

Ako pritiahnuť pozornosť muža?

Chcete pritiahnuť pozornosť každého muža? Blížiaca sa jar vám dovolí experimentovať so šatníkom. Vyhrajte sa s farbami. Budete to mať dovolené. Uvidíte, že farebne vhodné kúsky oblečenia pritiahnu pohľad každého muža! Otestujte si to.

shutterstock_230549551

Zamerajte sa na zelenú farbu

Prírodné odtiene boli vždy v móde. Ak vo vašom šatníku chýba jarné oblečenie zelenej farby, skúste to rýchlo napraviť. Kombinácia červenej a zelenej bude jarným hitom. Skúste trebárs skombinovať zelené sako a červenú sukňu. Poprípade ak si potrpíte na extravagantnú obuv, skúste si kúpiť  lodičky výraznejšej farby. Červené lodičky budú top! Takto zladená žena bude hviezdou spoločnosti. Určite sa za vami otočí nejeden chlap. Úprimne, ani ženy neostanú chladné.

Športová elegancia

Mnohé ženy si športovú eleganciu nevedia vynachváliť. Ak aj vy preferujete športovú eleganciu, robíte dobre. Ak nie a chcete, aby sa za vami obzerali všetci chlapi sveta, mali by ste sa preorientovať  na športovú eleganciu. Tuniky a kardigány so športovým nádychom, džínsy, ktoré sa môžu kombinovať so sakom alebo kardigánom ženy preferujú. Nepatrite k tým, ktoré sa oblúkom vyhýbajú športovej elegancii. Športová elegancia je prirodzená. Majte radi prirodzenosť ako aj ja. Majte zbraň oblečenú v športovej elegancii.

Nevypínajte si vlasy

Je pravda, že muži na nás neobdivujú len prsia a zadok. Obdivujú na nás aj vlasy. Korunka krásy musí byť bohatá a hlavne nesmie sa vypínať do gumičky. Je preukázané, že muži doslova pasú po ženách, ktoré majú dlhé vlasy a navyše nevypnuté do gumičky. Nechajte vaše vlasy voľne viať. Pohľady mužov budú len na vás.

Noste elastickejšie oblečenie

Aj keď podaktoré ženy si nechcú kvôli širším proporciám dovoliť nosiť obtiahnutejšie kúsky oblečenia, tie, ktoré si to môžu dovoliť, noste ich. Mužov fascinuje oblečenie, ktoré dokonale zvýrazňuje každú krivku vášho tela. Ženy so širšími bokmi nesmúťte. Aj vy si budete môcť dovoliť elastickejšie obtiahnuté oblečenie. Nehanbite sa za svoje telo. Ste prirodzene krásne a mnohí muži to ocenia.

Nekombinujte sukňu s teniskami

Za azda najväčšie fopá je považovaná kombinácia sukňa – tenisky. Dámy, ak chcete zaujať muža svojich snov, jednoznačne nevoľte túto kombináciu. Je absolútne nevhodná. Buď sa oblečte do elegancie alebo do športového štýlu. V žiadnom prípade to nekombinujte.

1 Comment

Leave a Comment