Komerčné články Zdravie

Zubná korunka – dokonalý chrup pre každého!

Hoci na prvý pohľad sa to možno nezdá, zuby ovplyvňujú takmer každú oblasť nášho života. Problémy so zubami sú tak väčšinou skutočne nepríjemné. Vďaka moderným technológiám však môže mať dokonalé zuby skutočne každý. Napríklad, vďaka zubným korunkám.

Pekné, rovné, zdravé biele zuby sú snom snáď každého človeka. Bohužiaľ, náš životný štýl sa často podpíše pod to, že zuby časom strácajú svoje pôvodné vlastnosti. Začínajú sa kaziť, pri nepríjemných nehodách sa lámu, prípadne sú napadnuté aj ďasná, ktoré vplývajú na vypadávanie zubov. Strata zubu alebo jeho časti zďaleka nie je len estetickým problémom. Napríklad, zuby sú dôležité pre správnu artikuláciu. Ak teda často a radi rozprávate, prípadne, dokonca máte zamestnanie, v rámci ktorého musíte komunikovať s ľuďmi, zlé zuby môžu robiť problémy. V neposlednom rade, problémy so zubami nám zabraňujú vychutnávať si naše obľúbené jedlá a musíme tak robiť zbytočné kompromisy.

Práve v prípade zlomených zubov sa dostáva k slovu zubná korunka. Tá sa väčšinou nasadzuje na prirodzený zubný koreň, napríklad, keď sa vrchná časť zubu odlomí. Avšak, využitie nachádza aj v prípade, že prídete o celý zub, aj s koreňom. Akurát, v tomto prípade sa zubná korunka montuje na umelý zubný koreň.

Na kvalite záleží!

Zubná korunka dokáže plnohodnotne nahradiť prirodzený zub, dokonca do takej miery, že ani nepostrehnete, že zub vlastne nie je váš. Ak chcete, aby zubná korunka vyzerala čo najlepšie a mala vlastnosti prirodzeného zubu, v prvom rade by ste si mali dať záležať na výbere vhodnej zubnej ambulancie, kde si zubnú korunku necháte vyrobiť a namontovať. Jedine profesionálne zubné ambulancie dokážu odviesť prácu, s ktorou budete spokojní po zvyšok života.

Zubné korunky môžu byť vyhotovené v rozmeroch na mieru a dostupných je aj viacero rôznych materiálov a spôsobov inštalácie do ústnej dutiny. Ak hľadáte profesionálne poradenstvo ohľadom zubných koruniek a vhodnú zubnú ambulanciu prvotriednej kvality, odporúčame navštíviť ambulanciu Stomatológia Aupark. Tak neváhajte a zabezpečte si dokonalé zuby aj vy!

Leave a Comment