Komerčné články Praktické tipy

Vyberáte parfum? Zamerajte sa na znamenie!

Vedeli ste o tom, že parfum si môžete vybrať aj na základe toho, aké ste znamenie? Na základe toho sa totiž odlišuje vôňa a budete tak vedieť zvýrazniť aj svoju osobnosť. Každé znamenie a priradenú vôňu si popíšeme v nasledujúcich riadkoch.

Vodnár

Znamenie vodnár je netradičné a magické. Výbornou alternatívou sú ľahké vône, napríklad s prísadou borovice alebo pomarančového dreva.

Ryby

Ryby sa považujú za veľmi citlivé tvory. Majú svoju nekonečnú fantáziu, ktorou vynikajú. Ako parfum môžete zvoliť esencie z ruží, kadidla alebo jazmínu.

Baran

Pre znamenie baran je charakteristický temperament a veľký elán. Práve preto by aj dámske parfumy mali byť odvážne a silné. Vhodné sú vône rozmarínu, citrónu a škorice.

Býk

Ľudia, ktorí majú znamenie býk sú cieľavedomí a vždy si idú za svojím. Výbornou voľbou sú charizmatické parfumy s prísadami, ako napríklad šalvia, zázvor alebo aníz.

Blíženci

Znamenie blíženec sa vyznačuje spoločenskou povahou a zvodným charakterom. Obľúbené sú svieže vône s esenciou z limetky alebo mäty.

Rak

Raky ako znamenie sú veľmi citlivé duše. Pre toto znamenie sú charakteristické vône leta a čerstvého ovocia.

Lev

Pre znamenie lev sú typické ohnivé a orientálne vône. Výborným riešením sú prísady, ako napríklad klinček, muškát alebo škorica.

Panna

Znamenie panna sa vyznačuje sviežimi a zároveň čistými vôňami. Práve toto znamenie je totiž typické vysokou pracovitosťou a organizovanosťou v živote.

Váhy

Váhy sú mimoriadne elegantné. Aj preto sa im hodia ľahko zmyselné vône z ruže alebo jemného pižma.

Škorpión

Znamenie škorpión je typické tým, že ide o tajomný, no zároveň vášnivý charakter. Výborným riešením sú vône z jazmínu a rôzne zmyselné esencie.

Strelec

Pre strelca je typické dobrodružstvo a odvaha. Skvelá voľba sú tak dámske parfumy z ríbezlí alebo santalového dreva.

Kozorožec

Kozorožec sa môže vyznačovať aj tým, že ide o láskyplnú osobu. Skvelým riešením sú prirodzené vône, ktoré obsahujú napríklad vanilku alebo cédrové drevo.

Leave a Comment