Komerčné články Praktické tipy

Spoľahlivá cesta vášho tovaru? Stavte na Logway

U mnohých podnikoch sa určite aspoň raz vyskytne otázka, či je výhodné spolupracovať so špedičnou spoločnosťou. Pokiaľ bude výber zameraný na kvalitné a skúsené spoločnosti, v tom prípade bude odpoveď znieť „áno“. Logway je jednou z možností, ktorá spĺňa viacero pozitív správneho špeditéra. Prečo je Logway dobrým a spoľahlivým riešením?

Logway: dekáda pôsobenia na trhu

Overená špedičná spoločnosť by mala svojim klientom bezpečne a rýchlo pomôcť prepraviť náklad na cieľové miesto doručenia. Logway je spoločnosť, ktorá efektívne organizuje a koordinuje prepravu, s objednávkami v zahraničí drží krok a zabezpečuje doručenie tovaru načas a to už viac ako 10 rokov. Zoznam služieb tejto spoločnosti zahŕňa:

·         Cestnú dopravu

·         Leteckú prepravu

·         Lodnú prepravu

·         Skladovanie zásielok

Logway ohľaduplne vyberá spôsob nákladnej dopravy, aby sa zaistila spokojnosť zákazníka a čo možno najkratšie časové rozmedzie medzi odoslaním a prevzatím zásielky. Na Slovensku je najviac rozvinutá cestná infraštruktúra a preto „výzbroj“ spoločnosti Logway zahŕňa viacero druhov nákladných vozidiel ako sú:

·         Skriňový dodávka

·         Plachtová dodávka

·         Ťahač s návesom

·         Kamiónová súprava

Životné prostredie je tiež faktor, ktorý sa pri rozhodovaní nad dopravným prostriedkom berie do úvahy. Pre udržateľnosť planéty sa vykonávajú určité kroky, s ktorými sa znižuje uhlíková stopa. Spolupráca so zahraničím nepokrýva len našich susedov, ale drvivú väčšinu štátov Európy. Tovar sa dá spoľahlivo doručiť aj do iných krajín v rámci sveta.

Dlhoročné skúsenosti

Pri voľbe neoverených špeditérov s malými skúsenosťami, či zlými recenziami sa zvyšuje riziko rôznych komplikácií. Nedbalé zaistenie tovaru môže spôsobiť jeho poškodenie alebo stratu. Neskúsení vodiči bez základných zručností ľahko zablúdia a balíky nestihnú doručiť načas. Práve týmto nepriaznivým scenárom sa snaží spoločnosť Logway vyhnúť a to zaobstaraním moderných technológií, vozidiel a osvedčených vodičov s nabehanými kilometrami.

Rýchle a cenovo výhodné

Keďže nákladná preprava prenáša tovar vo veľkých množstvách, celkové náklady sú výrazne nižšie. Vďaka tomu je špedičná spoločnosť ideálnou voľbou pre malé podniky, ktoré si nemôžu dovoliť platiť vysoké prepravné náklady. Dôvera v Logway je opodstatnená už len z dôvodu, že ich profesionalita oslovila veľa ľudí –  môžete si byť istí, že zásielka je v bezpečných rukách, pričom znížené náklady sú lákavou motiváciou.

Ochrana a bezpečnosť tovaru

S dôveryhodným poskytovateľom logistických služieb odpadáva zákazníkom povinnosť sústrediť sa na ich realizáciu. Nákladná doprava sa uskutočňuje bezproblémovo a jednoducho, čo je v podstate hlavným cieľom špedičných spoločností. Dobrý špeditér sa tiež zameriava na bezpečnostné prvky pri samotnej preprave nákladu. Využívanie moderných vozidiel a technológií je jedným zo spôsobov, ako Logway získava od zákazníkov pozitívne recenzie a ohlasy.

Garantovaný časový limit príchodu je výhoda, ktorú klientela určite ocení. Všetky trasy sú vopred naplánované a v prípade núdze sa vytvoria náhradné opatrenia, aby nedošlo k nezrovnalostiam a tovar bol doručený včas.

Prečo sa rozhodnúť pre spoločnosť Logway?

Špedičné spoločnosti dnes zohrávajú významnú úlohu na celosvetovom trhu. Ich benefity však získate len vtedy, ak si vyberiete spoľahlivú spoločnosť s vysokou kvalitou. V spolupráci s profesionálom nenatrafíte na žiadne nepríjemné prekvapenia. Logway je vybavená všetkými znalosťami a nástrojmi, potrebnými na riešenie rôznorodých problémov a požiadaviek, ktoré sa počas procesu doručovania môžu vyskytnúť.

Leave a Comment