Komerčné články

Módne trendy pre leto 2017

Ani vy sa už neviete dočkať leta? Dychtivo sledujete módne časopisy a zaujímate sa o najnovšie trendy tohto roku? Leto 2017 bude v mnohom prekvapujúce. Toto sú módne trendy, ktoré udajú tempo najteplejším mesiacom v roku.

Neon – štýl

Čaká vás jasná a žiarivá budúcnosť? Ak poslúchnete módnych dizajnérov a odovzdáte sa ich odporúčaniam, tak rozhodne áno. Toto leto budú v kurze neónové farby. Flourescenčná zelená, oranžová či dokonca ružová vám v dobrom vyrazia dych. Exkluzívna móda sa toto leto ponesie v takýchto výrazných farbách.

Odtiene modrej

Modrá je považovaná za jednu z najuniverzálnejších farieb na nosenie. Hodí sa takmer ku všetkému a takmer všetko s ňou môžete skombinovať a nebude to prepadák. Ak si potrebujete dať prestávku od bielej a čiernej, no zároveň nie ste pripravení čeliť dizajnérskym výzvam v podobe krikľavých farieb, bude pre vás modrá ako stvorená.

Spojenie športovej módy a luxusu

Trend zdravého životného štýlu preniká do krvi čoraz väčšiemu množstvu ľudí hľadajúcich útočisko pred uponáhľanou dobou. Ešte minulý rok sa s ním spájal pojem športová elegancia, ktorý tohto roku povýšil na tzv. „athluxury“. Športové oblečenie s nutnou dávkou luxusu je moment, ktorý budete vídať nie len v uliciach najväčších európskych miest.

Podprsenkové topy

Krásnou postavou obdarené dámy by toto leto nemali zo svojho šatníka vynechať podprsenkové topy. Kúsok oblečenia inšpirovaný de facto spodnou bielizňou sa dá skvele spárovať so sukňami, džínsami či obtiahnutými legínami. Popracovať na brušnom svalstve sa oplatí nie len pre svoje zdravie.

Šaty s kvetovanými vzormi

Leto je ľahké, svieže a ženské. Dokonale inšpiratívne! V tomto duchu sa ponesú aj jemné kvetované šaty, ktoré ani tento rok nezmiznú z vašich šatníkov. Sú stálicou, ktorá baví, je pohodlná a dobre vyzerá. Podporte svoju ženskosť a do rozpálených ulíc či na záhradné gril párty zvoľte ľahké kvetované šaty.

Zdroj obrázkov: www.vypredaj-zlavy.sk

Leave a Comment