Komerčné články

Ktoré krátkodobé pôžičky by ste mali poznať?

Zákony schválnosti platia v každej krajine rovnako, ani ich nemusel schváliť parlament. A paradoxne platia účinnejšie, ako keby ich odhlasovali poslanci. Aj s peniazmi je to rovnako – nemáte ich vtedy, keď ich najviac potrebujete. Preto vznikli banky a potom neskôr nebankové spoločnosti, aby pomohli ľuďom bojovať proti týmto zákonom schválnosti. Každý raz potreboval peniaze a niektorí sa rozhodli pre pôžičku. Aj tí najbohatší si zobrali požičali peniaze, aby boli ešte bohatší.

shutterstock_261265559

Pôžička pred výplatou

Keď máte rozpočet naplánovaný takmer na euro presne, stačí, keď vám pár dní mešká výplata a vy ste bez peňazí a cítite, že by vás to mohlo dostať do problémov. V takýchto prípadoch je tu špeciálna pôžička pred výplatou, ktorá vám pomôže uhasiť vaše dočasné finančné suchoty. Jej hlavnou výhodou je, že prakticky do 24 hodín máte vašu pôžičku väčšinou schválenú. Nejde o žiadne horibilné čiastky, limity sa pohybujú väčšinou okolo 200 €. Už samotný názov vám napovedá, že je to len krátkodobá pôžička, ktorú budete musieť splatiť v krátkom časovom horizonte. Výhodou je, že je to pôžička bezúčelová a nemusíte za ňu ničím ručiť.

Pôžičky bez doloženia príjmu

A čo keď nemáte žiadne príjmy? Existujú aj pôžičky pre vás. Nemusíte dokladovať váš pravidelný príjem a aj tak máte vysokú šancu, že vám pôžičku schvália. Výhodou pôžičky bez doloženia príjmu je, že spoločnosť nenahliada do registra dlžníkov a nemusíte jej ani dokladovať príjem. Opäť to je veľmi rýchla bezúčelová pôžička, za ktorú nemusíte ručiť. Keďže to je pre spoločnosť riziková pôžička, tak aj suma, ktorú vám bude ochotná požičať, je nízka.

Pôžička zadarmo

Najvýhodnejšou krátkodobou pôžičkou je rozhodne pôžička zadarmo. Ako funguje? Požičiate si napríklad 200 €, a keď ich vrátite v termíne splatnosti, neplatíte žiadne úroky, žiadne poplatky. Jednoducho vrátite tých istých 200 €. Nevýhodou je, že túto pôžičku si môžete zobrať v každej spoločnosti iba raz. Pôžičku zadarmo ponúka aj spoločnosť CreditONE, keby ste našli inú spoločnosť, ktorá ponúka pôžičku zadarmo, môžete si ju zobrať znovu.

Leave a Comment