Cestovanie Komerčné články

Kam ísť tento rok na dovolenku k moru?

Nápady na tohtoročnú dovolenku ešte nemáte? Je čas myslieť aj na oddych pri mori. Je čas myslieť na prezeranie ponúk slovenských cestovných kancelárii, ktoré vám dokážu ponúknuť dovolenku ušitú na mieru. Hľadáte dovolenku ušitú na mieru? Hľadajte ju na jedinom mieste, a to na stránke cestovnej kancelárie Globtour.

shutterstock_79973056

Cestovná kancelária Globtour ponúka momentálne veľmi výhodné dovolenky do Čiernej Hory, Albánska a Turecka. Láka vás niektorá z týchto krajín? Ak áno, tak od nás neodchádzajte.

Čierna Hora – krajina bohatá aj na históriu

Aj keď Čierna Hora nebola kedysi vychytenou krajinou, do ktorej sa hrnuli davy dovolenkárov, momentálne ich počet rok čo rok stúpa. Krajina, ktorej hlavné mesto je Podgorica, bola dlho zmietaná vojnou, avšak dokázala sa pozviechať a všetko stavila do turizmu. Cestovná kancelária ponúka do tejto krásnej znovuzrodenej krajiny najlacnejšiu dovolenku. Vedeli by ste si predstaviť tento rok čľapkať sa v mori práve v čiernohorských destináciách? Určite áno. Príliš nízke ceny dovoleniek v Čiernej Hore zlákajú mnoho Slovákov. Necháte sa chytiť na lep aj vy?

Albánsko – hornatá krajina s pekným pobrežím

Vedeli ste o tom, že táto krajina ležiaca na Balkánskom poloostrove, má aj Alpy? Nie je to žiaden výmysel, táto krajina má Albánske Alpy, v ktorých sa môžu do sýtosti vyblázniť horolezci. Ak však túžite okrem kúpania sa v čistom mori nazrieť aj na niečo iné, tak v tom prípade si zistite informácie o albánskych jazerách a blízkych kaňonoch. Využite bohatú ponuku trávenia voľného času a vyberte si dovolenkovanie v Albánsku.

Výhodné dovolenky do Turecka

Turecko sa každoročne chváli veľkým nárastom dovolenkárov zo strednej Európy. Aj vás to už dlhšiu dobu lákalo do krajiny polmesiaca, lenže dovolenky boli až príliš drahé? Nič to. Nelámte si hlavu s drahými dovolenkami do Turecka, keď práve od Globtour získate výhodnú dovolenku do Turecka.

Leave a Comment