Komerčné články

Hľadáte kvalitné tonery do svojej tlačiarne?

V súčasnosti je problematické nájsť dobrého predajcu tlačiarní, ktorý od vás nepýta všetky vaše úspory a ponúkne vám kvalitný toner. Dôležité je vedieť filtrovať nečestných predajcov od tých dobrých.

shutterstock_370013171

Skúste sa pozrieť na web printmania.sk a uvidíte, že práve na tomto webe nebudú od vás pýtať veľa peňazí a ponúknu vám kvalitný toner. Aké tonery by ste si určite mal vyberať? Skúste tieto.

Toner HP CE285A

O tomto toneri sa popísalo množstvo pozitívnych referencií. Overil sa už v mnohých domácnostiach, ktoré svoju tlačiareň využívali dennodenne. Ak teda tlačíte väčšie množstvo farebných obrázkov a čiernobielych textov, bude pre vás toner HP CE285A najvýhodnejší.

Toner Samsung MLT D111S

Ďalšou skvelou novinkou Printmanie je práve laserový toner Samsung MLT D111S. Za jeho výrobou sa skrýva výrobca s dlhoročnou praxou. Má kapacitu až 1000 strán, čo je pomerne veľa. Ak ste študent a dennodenne tlačíte školské materiály, kúpte si ho do zásoby. Ak kúpite sedem a viac tonerov tejto značky, získate zľavu až do výšky 7%.

Toner HP CF283A

Toner HP CF283A má kapacitu 1500 strán, čo je o 500 viac ako toner Samsung, o ktorom sme hovorili vyššie. Kvalita tlače je ako s originálnom a cena nie je príliš vysoká ako pri iných toneroch. Na Printmanii získavate po nákupe body. Konkrétne pri tomto tonery získavate až 16 bodov. Ak tento toner kúpite na e-shope printmania.sk sedemkrát, získavate zľavu 5€. Výhodné, nemyslíte?

Leave a Comment