Komerčné články

Dosky, ktoré znamenajú domov

Rekonštruujete váš dom či byt alebo robíte len drobné úpravy? Začnite pekne od podlahy a s pomocou odborníkov, ktorí dokonale rozumejú svojmu remeslu. Spolupracujte s Floor Experts. Uvidíte, že budete nadmieru spokojní.

Firma Floor Experts patrí medzi úzku špičku v segmente predaja a montáže podláh. V jej naozaj širokej ponuke nájdete podlahy rôznych druhov, vrátane exkluzívnych drevených parkiet, dvoj a trojvrstvových parkiet, povrchovo upravených či neupravených parkiet, korkových alebo laminátových podláh. V spolupráci s dodávateľmi z Európy, Ázie a Južnej Ameriky vytvára firma produkty vysokej kvality a nadštandardnej hodnoty, ktoré dodáva partnerom do dvanástich krajín juhovýchodnej Európy.

shutterstock_123571618

Drevené podlahy

Drevo je nadčasovým materiálom, ktorý dobre poznali a vedeli správne využiť už naši predkovia. Má výborné tepelné vlastnosti a v interiéri čo do zaujímavosti a atraktivity rozhodne nezaostáva. Drevo sa výborne hodí aj ako podlaha, čo plne reflektuje aj ponuka spoločnosti Floor Experts. Nájdete v nej exkluzívne drevené podlahy prehľadne zoradené do niekoľkých kolekcií. V každej sú podlahy iného vzorovania, farby, no jedno majú predsa spoločné – nadpriemernú kvalitu.

Laminátové podlahy

Trendovosť a modernosť sú presne tie správne výrazy, ktoré vystihujú ďalší zaujímavý produkt z portfólia firmy – laminátové podlahy. V rôznych produktových triedach máte na výber z množstva vizuálnych prevedení a až z niekoľkých stovák dekorácií, ktoré vás určite presvedčia o tom, že voľba  elegantnej laminátovej podlahy bola tým správnym rozhodnutím.

Vinylové podlahy

Vinyl je najmä v hudobnom prostredí veľmi dobre známy, veď gramofónové platne z tohto materiálu majú originálny a nenapodobiteľný zvuk. Vďaka svojim nespochybniteľným prednostiam si čoraz viac fanúšikov získavajú aj módne vinylové podlahy. Sú jednoduché na údržbu a zároveň odolné, čo sú vlastnosti, ktoré oceníte dnes a aj o niekoľko desaťročí.

Leave a Comment