Komerčné články Praktické tipy

Coworking pracovný priestor pre začínajúcu firmu alebo start up

Už dávno sú za nami časy, keď nový biznis znamenal hneď nutnosť kancelárií a striktný dress code. Začínajúci podnikatelia alebo aj tí, ktorí majú radi zmeny a inovácie, sa dnes obzerajú po novom trende. Je ním coworking. Pracovný priestor, ktorý je moderný, flexibilný a najmä komunitný.

Coworking praje otvoreným ľuďom, ktorí uprednostňujú kooperáciu a zdieľané kancelárie. Takéto kancelárske priestory sú obľúbené pre freelancerov aj nové start upy. Výhodný je pre ľudí, ktorí pracujú z domu alebo z kaviarne a na začiatku podnikania nechcú alebo nemôžu investovať do drahých kancelárskych priestorov. Na úspech niekedy stačí dobrá myšlienka, no tvorivý a podnetný priestor môže byť veľkou výhodou, ktorá posunie raketovo vpred.

Aj na Slovensku postupne vznikajú nové moderné pracovné priestory, ktoré sú plne zariadené a ponúkajú tak svojim klientom komfort a zázemie. Stačí vlastný počítač, pero a papier a môže sa pracovať. Ajcoworking Bratislava je otvorený pre vzájomnú pomoc a spoluprácu jednotlivých podnikateľov. Výhodou je ľahšia dostupnosť biznis príležitostí, ale aj spontánne poradenstvo, keďže ľudia sa v coworku bezprostredne stretávajú a prirodzene si vymieňajú skúsenosti.

Povedané nadnesene, v práci sa ľuďom často platí aj za to, že tam sedia. V coworkingu je to opačne. Ľudia platia, že tam môžu sedieť. A to aj v HubHub – e Bratislava, kde okrem krásnych kancelárskych priestorov máte tiež k dispozícii skvelú reštauráciu, terasy a chill out a gaming zónu.

Leave a Comment