Komerčné články

Bývajte kráľovsky: Doprajte si luxusné sedacie súpravy, lesk kovu i exotiku

Kráľovsky pôsobiace bývanie môžete mať aj vy. Stačí len siahnuť po tých správnych kúskoch nábytku či doplnkov. Za luxusom sa skrýva to najlepšie z materiálu, vzorov a v podstate zo všetkého. Do svojej domácnosti môžete buď priniesť len niekoľko luxusne pôsobiacich prvkov, alebo do toho ísť skutočne naplno a kompletne celý priestor prerobiť do kráľovského bývania.

Viac lesku a svetla

Spôsobov, ako dať interiéru nádych luxusu, je hneď niekoľko. Môžete sa inšpirovať napríklad jedným z tohtoročných trendov – kovovými odleskami. Kovy dodajú vašej domácnosti jedinečný štýl, energiu a nádych výnimočnosti a elegancie. Do interiéru môžete umiestniť jeden výrazný metalický kúsok alebo takýmto spôsobom zladiť celú miestnosť. Záleží len na tom, čomu dáte prednosť. Spolu s luxusom dodáte miestnosti aj svetlo pomocou veľkého zrkadla s kovovým rámom. Priestor sa tak opticky zväčší, najmä ak ho umiestnite oproti oknu.

Luxusné sedacie súpravy

Sedačky sú ústredným kúskom nábytku v každej obývacej izbe, preto by tomu mali aj zodpovedať. Luxusné sedacie súpravy vyrobené z kvalitných materiálov a mnohokrát i priamo na mieru pre daný interiér budú v pomyselnej kráľovskej sieni priam trónom. Pravá talianska koža je materiálom vyznačujúcim sa najvyššou kvalitou. Ak sa o ňu budete aj patrične starať, bude zdobiť váš domov mnoho rokov.

Exotické osvieženie

V prípade, že ste mali možnosť cestovať do rôznych aj exotických destinácií, je osvieženie interiéru exotickými úlovkami z ciest skvelým spôsobom ako dodať priestoru nádych moderného luxusu. Použiť takéto prvky vo svojom domove môžete však aj vtedy, ak ste z krajiny nevystrčili ani pätu. Maľby, sochy, kúsky nábytku či iné exotické kúsky jednoducho spestria každý byt.

Leave a Comment