Komerčné články Praktické tipy Zdravie

Byť kvalitným manažérom obnáša viac než len tvrdo pracovať, treba CRM systém


Aké je to pracovať viac ako 10 hodín denne? Veľa manažérov to vie, robia všetko preto, aby ich biznis fungoval a investujú do neho veľa času. Pretože sa spravovanie firmy skladá z mnohých čiastkových činností, je potrebné riadiť projekty, zamestnancov, firemné financie, propagáciu a rozvoj firmy. Pokiaľ vám to zaberie veľa času, je to ukážkou toho, že neviete používať nástroje, ktoré vám vašu prácu uľahčia. Ako to robia manažéri a veľkých a úspešných firiem, že ich biznis stále rastie a ešte majú dostatok času? Používajú CRM systém.

Prečo je CRM systém taký dôležitý?

CRM systém slúži na to, aby ste zvládli všetky činnosti ovládať z jedného jediného miesta. Už nepotrebujete viac programov a skákať medzi nimi. Najlepšou voľbou je systém AutoCRM, ktorý je najpokročilejším systémom svojho druhu u nás. Je prehľadný, zvládne s ním pracovať aj úplný začiatočník a obsahuje všetky potrebné funkcie, aké len môžete potrebovať.
Hľadali ste na projektové riadenie-softvér? Zvládnete tu kompletné riadenie projektov, budete vedieť, v akom sú stave, komu ste ich pridelili a kedy budú dokončené. Môžete tu plánovať prácu sebe aj všetkým zamestnancom. Uvidíte, ako sú zamestnanci vyťažení, akú majú dochádzku a tiež s nimi môžete ľahko komunikovať. Odtiaľto môžete komunikovať aj so svojimi klientmi, zasielať im ponuky, newslettre a tiež si o nich zobraziť všetky potrebné informácie.
Ponúka sa vám tu kompletné účtovníctvo, správa kampaní, evidencia obchodných príležitostí a mnoho ďalšieho. Prehľadné zobrazenie podporí Ganntov diagram, s ktorým uvidíte v plánovaní nadväznosť jednotlivých úloh.
Skvel je, že budete mať prístup k dôležitým dátam a štatistikám týkajúcich sa biznisu. Môžete napríklad sledovať efektivitu vašich zamestnancov, obrat v určitých obdobiach, návštevnosť webových stránok, neuhradené faktúry, rast firmy a mnoho ďalšieho. Tento systém úplne zmení celé vaše podnikanie, všetko pre vás bude prehľadnejšie a zaberie vám až o polovicu menej času. Vyskúšajte si ho napríklad ešte dnes a to na webe AutoCRM.sk.

Leave a Comment