Komerčné články

Bezpečné skladovanie na prenajatých plochách

Problém s nedostatkom skladových a odstavných plôch môže byť veľmi rýchlo zažehnaný, pokiaľ viete, na aké miesta sa máte obrátiť. Ak nedisponujete vlastnými priestormi umožňujúcimi skladovanie tovaru alebo zariadení a nemáte v blízkej dobe naplánované nejakú nehnuteľnosť na účely skladovania kúpiť, využite možnosť prenajať si skladové a odstavné plochy. Garáž má predsa slúžiť pre vaše vozidlá a nie pre vaše podnikateľské účely…

logistic, storage, shipment, industry and manufacturing concept - cargo boxes storing at warehouse shelves

logistic, storage, shipment, industry and manufacturing concept – cargo boxes storing at warehouse shelves

Skladové a odstavné plochy vám uľahčia podnikanie

Nie každý podnikateľ má to šťastie, že vlastní dostatok miesta na realizovanie svojich podnikateľských aktivít. Niekedy nestačí mať vízie a byť cieľavedomými a zručnými v oblasti, v ktorej podnikáme. Veľký problém napríklad môže nastať pri otázke skladovania. Ak ste sa pustili do projektu, v ktorom je priam nutnosťou vlastniť skladové alebo odstavné plochy, a vy nie ste majiteľom daných plôch, nie je hanba obrátiť sa na subjekt, ktorý by vám ponúkol možnosť prenajať si ich. Dnes je to veľmi moderné. Jednoducho si prenajmete iba takú plochu, akú práve potrebujete. Nemusíte si hneď kupovať drahé budovy, keď neviete, či podnikanie o pár mesiacov nezavesíte na klinec. Doba je taká, nie každému sa podnikateľský zámer vydarí… Výhodou prenajatých skladov je tiež to, že časom, keď sa vaše aktivity rozrastú a vy zistíte, že potrebujete vlastniť viac priestoru na uskladnenie ďalšieho tovaru, jednoducho si prenajmete k existujúcemu priestoru ešte jeden, v rovnakej budove. Alebo ešte lepšie – zbavíte sa menšieho priestoru a prenajmete si rovno taký, ktorý bude vyhovovať vašim aktuálnym potrebám. Aké jednoduché riešenie, nemyslíte?

Sklady v Bratislave

Spoločnosť DOAS, a. s., vám ponúka možnosť skladovať váš tovar alebo zariadenia na Pribylinskej ul. č. 10 v Bratislave. Priestory, ktoré ponúka, sú dokonca vhodné aj na administratívne účely, teda je fantastickým a efektívnym riešením v danej lokalite nielen skladovať, ale rovno aj vlastniť kanceláriu a všetko mať poruke. Dokonca je priestory možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám klienta. Za zmienku určite stojí 24-hodinová strážna služba, ktorá vás ušetrí starostí o váš majetok v čase vašej neprítomnosti. Prenajať si sklad je v mnohých smeroch veľmi výhodné riešenie.   

Leave a Comment