Komerčné články

Ako účinné chudnúť?

Účinné chudnutie

Radi by ste schudli do plaviek alebo minimálne do ďalších Vianoc? Vieme ako to dosiahnuť! Ale pozor, chce to najmä veľa pevnej vôle a hlavne – ak raz začnete, tak vydržte! Potom sa nemusíte báť, že by sa výsledky nedostavili.

Kult krásnych tiel je intenzívnejší ako kedykoľvek predtým. Je to jasné, život je priveľmi krátky na to, aby sme ho strávili vo fyzickej nepohode. Na dosiahnutie vysnívaného tela však neexistuje univerzálny recept, v drvivej väčšine ide o kombináciu rôznych prístupov a zásad. Cvičenie, produkty na chudnutie, zmena pohľadu na život a životný štýl, to všetko môže prispieť k výsledku, ktorý tak túžobne očakávate.

Účinné chudnutie

Účinné chudnutie

Stanovenie reálnych cieľov

Ak začínate chudnúť, nemajte hneď priveľké oči. Radujte sa aj z maličkostí. Potešiť môže prvý zhodený kilogram ale aj lepší pocit, ktorý budete mať po tom, čo odľahčíte svoj jedálniček a tým aj žalúdok. Svoje ciele si stanovte v spolupráci s odborníkom – lekárom či certifikovaným výživovým poradcom, na ktorého sú dobré referencie a môžete mu veriť.

Pohyb je základ, ale musí baviť

Bez pohybu sa život a ani chudnutie nezaobíde. Nemusíte pritom prekonávať rekordy a niekoľko desiatok kilometrov dlhé vzdialenosti. Dôležité pre vás bude posunúť vlastné hranice a limity. Choďte pešo všade tam, kam môžete, skúšajte nové športy a druhy cvičení a venujte sa tým, ktoré vám budú vyhovovať. Pravidelný, hoci ľahký pohyb prospeje vášmu kardiovaskulárnemu systému a spevní svaly. To nie je málo.

Ako upraviť stravu?

Toto je moment, ktorý každý musí s odborníkom riešiť individuálne. V zásade však obmedzte a časom úplne vylúčte polotovary. Miesto nich jedzte veľa rôznych druhov zeleniny, strukovín a ovocia v prirodzenej forme. Sú skvelým zdrojom vlákniny a komplexu vitamínov a minerálov. Bohatú stravu môžete doplniť o výživový doplnok Eco Slim, založený na prírodnej báze a podporujúci metabolizmus a vitamínovú bilanciu v tele.

Leave a Comment